Autodesk Inventor w 9 godzin dla początkujących

Opanuj pracę z programem już w 9 godzin, a więc 3 razy szybciej niż na stacjonarnym kursie.

Autodesk Inventor w 9 godzin dla początkujących
Autodesk Inventor w 9 godzin dla początkujących

Autodesk Inventor w 9 godzin dla początkujących udemy course

Opanuj pracę z programem już w 9 godzin, a więc 3 razy szybciej niż na stacjonarnym kursie.

Dla kogo?
Kurs podstawowy z obsługi programu Autodesk Inventor przeznaczony jest dla osób nie posiadających żadnej wiedzy z zakresu obsługi programu.
Kurs dedykuję osobom zainteresowanym tematyką projektowania, początkującym projektantom, konstruktorom, studentom którzy chcieli by w szybkim czasie odświeżyć wiedzę na temat programu nabytą podczas studiów lub wszystkim tym, którzy chcieliby poznać moje metody pracy w programie ułatwiające przygotowywanie projektów.

Czego się nauczysz?
Opanujesz pracę z programem już w około 9 godzin, a więc 3 razy szybciej niż na stacjonarnym kursie.
Podczas kursu nauczę Cię podstawowej obsługi programu Autodesk Inventor dzięki, której w szybkim czasie przygotujesz swój pierwszy projekt 2d lub 3d.
W moim kursie nie znajdziesz informacji niepotrzebnych, a każda lekcja została wnikliwie przemyślana i przygotowana po to aby nauczyć Cię tylko niezbędnych rzeczy.
Zapewniam Cię, że po przejściu kursu będziesz w stanie samodzielnie wykonać proste projekty, a praca z programem stanie się bardzo przyjemna.

Struktura kursu:
Kurs został podzielony na kilka podstawowych sekcji w których znajdziesz wykłady dotyczące danych zagadnień, po każdej z sekcji będziesz mógł przećwiczyć nabytą wiedzę i sprawdzić swoje umiejętności.

W tym kursie nauczę Cię:

  • obsługi interfejsu programu

  • przygotowywania szkiców w środowisku 2d w tym np. nadawania wiązań w szkicu.

  • modelowania 3d (wyciągnięcia proste, złożone, przeciągnięcia, bryły obrotowe)

  • tworzenia płaszczyzn konstrukcyjnych, na których opiera się głównie sposób tworzenia części w środowisku 3d.

  • projektowania konstrukcji z blachy (kołnierze, gięcia, rozwinięcia blachy na płasko, eksport rozwinięcia blachy do pliku dwg.)

  • tworzenia złożeń (zespołów części) i nadawania wiązań pomiędzy częściami, sprawdzanie kolizji, ograniczanie ruchu części w złożeniach.

  • tworzenia rysunku technicznego dla części, złożeń, konstrukcji blachowej, rozbicia części (czyli tak jak jest to widoczne w większości instrukcji złożeniowych np. mebli lub instrukcjach montażowych) oraz tworzenie własnej tabelki rysunkowej,

  • tworzenia prezentacji czyli rozbicia złożenia na części (wraz z eksportem filmu rozbicia w formacie avi, wmv)

Nie zwlekaj i zacznij kurs już dziś!